Робочий візит юристів ЦПІК у села Кострино та Волосянка

Робочий візит юристів ЦПІК у села Кострино та Волосянка

У вівторок, 15 березня юристи Центру правової інформації та консультацій (ЦПІК) ГО «Простір молоді» Віталій Дацюк та Микола Сюсько здійснили робочий візит до сіл Кострино та Волосянка Великоберезнянського району.

В рамках візитів були укладені меморандуми про співпрацю з Костринською сільською радою (сільський голова — Іван Сегеда) та Волосянківською сільською радою (сільський голова — Тетяна Іванина).

Досягнуто домовленості, що виїзні прийоми громадян у селах Кострино та Волосянка будуть здійснюватися юристами ЦПІК щоп’ятниці у приміщеннях сільських рад. Правові консультації під час виїзних прийомів зможуть отримати як жителі сіл Кострино та Волосянка, так і жителі інших прилеглих сіл.

Офіційне відкриття Центру правової інформації та консультацій заплановане на 29 березня у приміщенні Великоберезнянської селищної ради.

З метою широкого інформування громадян про діяльність ЦПІК та виїзні прийоми наші юристи також здійснили ознайомчі візити до місцевих шкіл, амбулаторій, а також поспілкувалися з простими селянами та визначили основні питання, які найчастіше цікавлять жителів гірських громад (спадкування, оформлення права власності на нерухоме майно, соціальний захист, пільги та субсидії тощо).

qJUsQCML39I

Під час зустрічі з головою та секретарем Костринської сільської ради

5qDl0wrxLAk

Під час зустрічі з Волосянківською сільською головою

 

Нагадаємо, що проект ГО «Простір молоді» «Безоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини» виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Читайте також: Закарпатцям надаватимуть безоплатну правову допомогуБезоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини.
Project_logo_blue_foxy_UKRВідродження
Canwordmark_colour

Johnny Pol

Add comment