Простір Молоді

У Тячеві пройшов тренінг «Проєктний менеджмент» для команд з 4 ОТГ Закарпаття

Масштабний нетворкінг молодіжних лідерів проєкту «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті 2.0.» відбувся у м. Тячів на базі молодіжного простору «BULB». Нагадаємо, що захід відбувався з дотриманням санітарно-епідеміологічним вимог щодо запобігання Covid-19. Протягом трьох днів Дем’ян Петрик з ГО «Молодіжна платформа» навчав наших учасників основам проєктного менеджменту. Пройшли всі етапи – від створення назви до особливостей написання статтей бюджету проєкту. Цьогоріч,  команди хабів мають можливість реалізувати свій міні-проєкт у колаборації учасниками минулорічного проєкту. Це дасть їм можливість краще пізнати свої населені пункти.

Детальніше
Проєкт «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті 2.0.» стартував у Перечині

Раді повідомити, що проєкт «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті 2.0.» нарешті вийшов у офлайн. Учасниками проєкту стали команди молоді з 4 громад області (Батівської, Солотвинської, Оноківської та Вільховецької ОТГ). Тренінг «Активізація громадян» провела Олександра Гліжинська, керівниця Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада». Багаторічний досвід тренерки показує, що молодіжні ініціативи у громаді можуть бути почуті та підтримані! Головне, показати жителям її важливість. Тому протягом трьох днів навчалися багатьом практичним речам. По-перше, визначали риси справжнього лідера. Багато говорили про роль команди та лідера у реалізації.

Детальніше
«Малими кроками до великої мети»: на Закарпатті створено мережу молодіжних хабів

Днями завершився піврічний масштабний проєкт «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті», котрий реалізовувався ГО «Простір молоді» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) Як все було… Його мета – створення молодіжних хабів у 4 великих містах Закарпаття (Перечині, Тячеві, Виноградові та Іршаві), та формування стійкої спільноти молодіжних лідерів з різних куточків області. В рамках проєкту було закуплено необхідне обладнання для просторів – проєктори, пуфи, канцелярію, ігри тощо, а також провели ряд навчань – по проєктному менеджменту, залученню громадян, керуванню молодіжними центрами..

Детальніше
СТАЄМО ДВОМОВНИМИ!

Глобалізуємося та стаємо ближчими до світу Нам є чим поділитися зі світом! Віримо, що наші проєкти на Закарпатті стануть потужним сигналом до активізації молодіжної політики у краї та допоможуть їй консолідуватися з молоддю з усього світу. Тому відтепер про наші проєкти можна читати ще й англійською на ФБ та на сайті. Шукайте відповідну позначку Ukr\Eng, скрольте донизу та дізнавайтеся більше! Детальніше

На Закарпатті пройшов онлайн-тренінг по молодіжній політиці

Із 23 по 28 квітня 2020 року закарпатська команда Київського Діалогу разом із молодіжними лідерами краю в онлайн режимі опановували базовий курс громадського активізму.

Детальніше
Ефективному управлінню молодіжними центрами навчали на Закарпатті

Карантин карантином, а молодіжна робота не чекає. Ми наполегливо просимо всіх залишатися вдома і на власному прикладі показуємо — роботу можна і треба організовувати онлайн.   Поки наші хаби вимушено закриті через пандамію Covid-19, команди молодіжних лідерів не втрачають нагоди здобути нові знання та вже проходять вебінари від ГО «Молодіжна платформа» по управлінню молодіжними центрами. День 1. Навіщо нам молодіжний центр? Протягом першого дня дізнавалися від тренера Захара Ткачука про мету створення молодіжних центрів у світі. Перші МЦ були створені у післявоєнній.

Детальніше
«Хаб — не паб» — як відкривали молодіжні хаби на Закарпатті

Майданчики для розвитку молоді будуть діяти у Тячеві, Виноградові, Іршаві та Перечині. Протягом майже 3 місяців ГО «Простір молоді» в рамках реалізації проєкту «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті»  навчала молодіжних активістів з проєктому менеджменту, а також інструментам залучення громадян та командній роботі. І вже цього тижня відкрито перший молодіжний хаб. Розпочав естафету святкових відкриттів молодіжний хаб «BULB» — місце для креативу тячівської молоді. Продовжили естафету виноградівці, які у своїй «Майстрені ідей» презентували план створення івент-простору «Мистецька поляна». Планами на майбутнє ділилися.

Детальніше
Молодіжні лідери Закарпаття вчилися мислити креативно

ГО «Простір молоді» знову зібрала разом найактивнішу молодь Закарпаття. На цей раз, у затишних стінах гостинного двору «Sargo-Rigo» тренерка Іванка Чупак навчала дизайн-мисленню. Протягом трьох днів інтенсиву випробовували метод Design Thinking (дизайн-мислення) — інноваційний спосіб спільного вирішення завдань через творчість та експеримент. Важливими його елементами є орієнтованість на людину, генерація ідей та прототипування. Важливим елементом навчань стало і налагодження комунікації в команді – через вирішення спільних завдань. Як от вміння побудувати найвищу вежу з паперових серветок. Ще більше згуртовувала «Мафія» ввечері та.

Детальніше